ARTEOS HOME

ARTEOS HOME ir 2022.gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kurš savu darbību ir sācis ar interjera dekoru un dāvanu komplektu tirdzniecību.

Uzņēmuma misija:

"Mēs palīdzam atrast un saskatīt skaisto, nodrošinot vislabākos interjera dekorus, un sniedzot vērtīgus padomus interjera dizaina veidošanā!"

Mūsu vērtības:

1) Apmierināts klients. Mums ir svarīgi nodrošināt ikvienam klientam vislabāko iepirkšanās pieredzi - nodrošinot ātru preču piegādi, kvalitatīvu produktu pārdošanu, skaistu produktu iepakojumu.

2) Pārdodot kvalitatīvus un skaistus interjera dizaina priekšmetus. Lielāko daļu produktus ARTEOS HOME pasūta no Francijas un Vācijas. Daļu produktus ar savām rokām izgatavo uzņēmuma īpašnieks: Dāvids Jānis Baumanis pats.

3) Komunikācija ir atslēga. Ja Jums ir kādas neskaidrības vai jautājumi par pasūtījumu - mēs ar lielāko prieku sniegsim Jums atbildes uz Jūsu jautājumiem.

4) Saskatīt ikdienā skaisto un spēt dalīties ar to ar citiem! Ik viens no mums varam izveidot skaistu vidi ap mums un priecāties par to!

5) Atbalstīt vietējos Latvijas uzņēmējus un rūpēties par apkārtējo vidi.

Ko nozīmē ARTEOS?

Arteos ir mākslinieks, kurš spēj radīt un saskatīt skaisto, dalīties ar to, un palīdzēt Tev saskatīt. Arteos ir harmonija, skaista un sakārtota vide. Arteos ir daļa no ikviena no mums, kas ir par radošumu.